NAVRHNEME ZAHRADU, KTEROU
VÁM BUDOU SOUSEDI ZÁVIDĚT

Ať už máte pozemek o 1 000 m2, malou zahradu nebo chcete na balkóně vytvořit bylinkový ráj, o všechno se postaráme. Vytvoříme zahradu, která bude nádherná na pohled, ale zároveň vám bude dobře sloužit.

CO UDĚLÁME?

ANALÝZA
PROSTORU
ZAHRADY
Nejprve posoudíme zahradu jako celek a vytvoříme koncept, jak pracovat s prostorem. Některá místa musí vyniknout, něco je třeba odclonit. Podle toho, jak zahradu využíváte navrhneme funkční zóny.
GRAFICKÝ
NÁVRH
Na základě analýzy vytvoříme grafický návrh se zakreslením jednotlivých prvků vegetace a travnatých nebo vodních ploch. Pro vaši představu rádi vytvoříme více variant, ze kterých si vyberete.
REALIZACE
A OSAZOVACÍ
PLÁN
Vybereme konkrétní druhy vegetace a zaneseme je do osazovacího plánu. Dostanete kompletní seznam rostlin, plán výsadby i doporučení pro péči a vývoj zahrady do budoucna. Nebo si nechte zahradu kompletně zrealizovat u nás a nemusíte se o nic starat.

Naše výsledky

Pod vysílačem
Rodinná zahrada kolem moderní novostavby byla navržena dle konkrétních požadavků majitelů. Jede o jasnou funkční kompozici tvořenou jednoduchou kombinací jehličnanů a okrasných travin. Barevnost zde dodávají drobné vřesy a vřesovce.
Bobrovníky
Rozlehlá krajinářsky pojatá zahrada s dlouhým příběhem. Svažitý terén je zde vystupňován do několika rovnějších pobytových ploch. Z terasy u domu, která je hlavním pobytovým místem se dá vyjít do horního sadu s vyhlídkou na okolí. Ve střední části zahrady se nachází travnatá herní plocha s altánem k posezení. Odtud podél dalšího ovocného sadu vytéká potůček do přírodního jezera. Tam se na dřevěném molu můžou návštěvníci nerušeně vyhřívat ukryti před zbytkem světa.
Lhotka
Specifikem této zahrady byl svažitý terén, který zabírá většinu zahrady. Při návrhu jsme se zaměřili na stabilizaci těchto svahů pomocí vegetace a nízkou údržbovost celé zahrady. Hlavní pobytovou část provází výsadby kvetoucích keřů a trvalek zajišťující efektnost zahrady po celý rok.

KOMPLETNÍ
SLUŽBY 3V1

Rekonstrukce, design i zahradní architektura

REKONSTRUKCI
BEZ PRŮTAHŮ

Vždy dodržujeme termíny

ZKUŠENÉHO
RÁDCE

Hledáme jen ta nejefektivnější řešení

ABSOLUTNÍ
DOHLED

Průběh prací pečlivě fotodokumentujeme

SVOBODU V
ROZHODOVÁNÍ

Neděláme nic bez vašeho schválení

ŠPIČKOVĚ
ODVEDENOU PRÁCI

S využitím ověřených dodavatelů