MŮŽETE BYDLET LÉPE

Máme za sebou desítky projektů od panelákových domů po luxusní vily. Poradíme, přivezeme, zrekonstruujeme a vy můžete začít bydlet podle představ.

CO UDĚLÁME?

REKONSTRUCE BYTŮ A ČINŽOVNÍCH DOMŮ
Nové bytové jádro, praktičtější kuchyně, prostornější obývák. Zrekonstruujeme jednotlivé části, celý byt nebo činžovní dům. Doporučíme nejlepší řešení, navezeme materiál a pustíme se do práce.
REKONSTRUKCE RODINNÝCH DOMŮ
Zateplení, nová okna nebo kompletní rekonstrukce. Umíme přistavět zimní zahradu nebo kompletně přetvořit starší domy z 50. let v bydlení snů.
REKONSTRUKCE KOMERČNÍCH PROSTOR
Navrhneme novou recepci, zrekonstruujeme zasedavčku nebo vytvoříme kompletní kancelářské prostory pro 21. století.

Naše výsledky

BYT 4+1, 71M2 - PRAHA
Kompletní rekonstrukce bytu. Klientovi jsme udělali novou koupelnu s designovou stěrkou, nové omítky, podlahu a zrenovovali jsme okna a dveře.
KOSMETICKÉ A ŘASOVÉ STUDIO - KLADNO
Klientka nás oslovila, jestli bychom mohli ze starého prostoru, kde byla kancelář, udělat pěkné a útulné prostředí pro kosmetický a řasový salon. Prostor jsme rozdělili na dvě samostatné místnosti a hlavní prostor s recepci a menším posezením. Za dva měsíce bylo studio hotové a finální výsledek podle představ.
BYT 2+1, 56M2 – PRAHA
Kompletní rekonstrukce činžovního bytu. Koupelna vytvořena na míru podle požadavku klienta. Nová dřevěná parketová podlaha, tak abychom dochovali původní vzhled bytu. Renovace původních dveří a zárubni. Kuchyň v moderním nádechu.
CHODBA – PRAHA
Kompletní rekonstrukce chodby ve 4. patrovém činžovním domě. Nejprve se v celém domě opravilo, vyčistilo a vybrousilo původní teraso. Zasekaly se všechny plynoměry do pěkných skřínek. Udělaly se nové omítky a sádrokartonové podhledy pro nové osvětlení u dveří. Usadily se nové schránky, natřelo se zábradlí a celá chodba se vymalovala do požadovaných barev klienta.
BYT 2KK, 49M2 – PRAHA
Kompletní rekonstrukce činžovního bytu. Klient požadoval vzhledově modernější koupelnu v dostupné ceně. Kuchyň byla zvolena s čistým vzhledem společně s prvkami dřeva. K obloukovitému stropu byla dodělána sádrokartonová rampa na kterou se instalovaly LED pásky.
BYT 2KK, 42M2 – PRAHA
Rekonstrukce činžovního bytu pro mladý pár. Nová moderní kuchyň společně s obývacím pokojem, opticky oddělena sádrokartonovým podhledem do půlkruhu. Menší předsíňka, kde se dělala dlažba s podobnou strukturou dřeva jako plovoucí podlaha v celém bytě.
BYT 2KK, 46M2 – PRAHA
Kompletní rekonstrukce činžovního bytu. Klientka ráda vaří a požadovala velkou kuchyň a ať je co nejpraktičtější v poměrně malém prostu, společně s obývacím pokojem. V koupelně požadovala velké zrcadlo a vanu.

KOMPLETNÍ
SLUŽBY 3V1

Rekonstrukce, design i zahradní architektura

REKONSTRUKCI
BEZ PRŮTAHŮ

Vždy dodržujeme termíny

ZKUŠENÉHO
RÁDCE

Hledáme jen ta nejefektivnější řešení

ABSOLUTNÍ
DOHLED

Průběh prací pečlivě fotodokumentujeme

SVOBODU V
ROZHODOVÁNÍ

Neděláme nic bez vašeho schválení

ŠPIČKOVĚ
ODVEDENOU PRÁCI

S využitím ověřených dodavatelů